Солодке життя по-українськи: обсяги експорту цукру досягли позначки в 126,5 тис. тонн

Національна асоціація виробників цукру «Укрцукор» опублікувала дані про обсяги експорту цукру за маркетинговий період 2017/2018 року. Тільки за листопад поточного року компанії-виробники експортували понад 67 тонн цукру, а в загальний обсяг вже перевалив за позначку в 126 тис. тонн!

За повідомленням Національної асоціації виробників цукру, з початку маркетингового року в інші країни надіслали понад 126 тис. Тонн солодкого продукту. Близько 14% від загального обсягу експортованого цукру склали поставки до Туркменістану. Активно поповнює запаси продукцією українського аграрного ринку Шрі-Ланка (14%). Цукор від вітчизняних виробників також гідно оцінили в Швейцарії (12%), Азербайджані (11%), Туреччини (10%).

На сьогоднішній день українські виробники вже переробили понад 12 млн тонн цукрових буряків, що дозволило отримати близько 1,75 млн тонн цукру. З 46 функціонуючих цукрових заводів України 24 вже успішно завершили виробничий сезон.
Цукрові буряки – технічна культура, яка активно вирощується в країнах помірного кліматичного поясу. У новітніх сортах цього продукту міститься близько 18-20% цукру. Культура вимоглива до умов зростання і чутлива до різких перепадів температур, що робить її вирощування в ряді країн неможливим або нерентабельним.
Україна займає одну з лідируючих позицій в світовому рейтингу країн-виробників цукрових буряків. Під посівами цукрових буряків в 2017 році в цілому було зайнято 318 тис. га. Українські аграрії активно освоюють землі під вирощування цукрових буряків, в чому їм допомагає надійна і продуктивна сільгосптехніка від вітчизняних і зарубіжних виробників.

Зацікавлені в поліпшенні якості грунтів, підвищенні врожайності і оптимізації процесу збирання цукрових буряків? Рекомендуємо звернути увагу на ґрунтообробні агрегати, сівалки та інші пристрої для агрегатування тракторів і комбайнів від виробника «Велес-Агро», який радує аграріїв незмінно високою якістю і постійним вдосконаленням функціоналу сільгосптехніки.

Обратный звонок
Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время