Як перенесли холоду українські озимі?

Зимівля 2017/2018 пройшла для озимих практично без наслідків, і сьогодні стан більшої частини посівів оцінюється як найкраще за останні 4 роки. За заявою експертів галузі, понад 86% посівів озимої пшениці, жита, ячменю знаходяться в доброму та задовільному стані.

Восени 2017 року більшій частині регіонів України склалися сприятливі умови для засіву полів озимими культурами. На початку вересня випали ефективні опади. Таким чином, сама природа посприяла формуванню сприятливих умов для накопичення в грунті запасів вологи, що забезпечують повноцінний розвиток озимих. Наступні місяці 2017/2018 року також виявилися сприятливими для озимих, що дозволяє аграріям сподіватися на хороший урожай.

На думку фахівців, в даний час стан посіяних восени зернових оцінюється як найкраще за останні кілька років. Аграрії вже підбили попередні підсумки зимівлі: до 87% посівів знаходяться в доброму та задовільному стані. На півночі, в центрі та заході країни відсоток ослаблених і розріджені посівів становить менше 7% від загальної маси.

В даний час у всіх регіонах країни добігає кінця процес підживлення озимої пшениці, ячменю, жита. Справа залишається за малим – дочекатися дозрівання колосків і ефективно провести заходи, спрямовані на збір врожаю. Підвищити результативність і скоротити час проведення збиральної кампанії, здійснити якісну пожнивну обробку ґрунту допоможе надійна і функціональна сільгосптехніка.

Широкий асортимент обладнання для польових робіт пропонує одеський завод «Велес-Агро», який вже не перший рік радує аграріїв незмінно високою якістю продукції і демократичними цінами. Для вибору агрегатів пропонуємо перейти до перегляду змістовного каталогу!

Обратный звонок
Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время