Про компанію Veles

Компанія «Велес-Агро» заснована в непрості для України та усіх колишніх республік Радянського Союзу часи. У 1996 році, коли в усіх сферах людської діяльності ще проглядався слід грандіозного розпаду й не було чіткого курсу розвитку молодої, незалежної держави, непросто було розпочати щось нове, принципово відмінне від радянських традицій побуту та виробництва.

Компанія «Велес-Агро»: вчора, сьогодні, завтра
У складних економічних умовах індустріальним гігантам Союзу з їх морально застарілим обладнанням було дуже складно змінити вектор своєї діяльності для задоволення потреб нового, конкурентного ринку. Багато виробництв припинили своє існування та залишили без роботи тисячі своїх співробітників. Саме тоді компанія «Велес-Агро» гучно заявила про себе у вітчизняній машинобудівній галузі та зайняла порожню, але перспективну нішу на ринку техніки для обробки ґрунту й висіву культур.

Сьогодні ТОВ «Велес-Агро ЛТД.» займає гідне місце у рейтингу кращих українських виробників. За час існування торговельної марки нам вдалося:

  • модернізувати виробництво;
  • значно розширити асортимент продукції;
  • вийти на нові ринки збуту;
  • заслужити визнання в Україні та далеко за її межами.

Незважаючи на те, що в нас вийшло значно зміцнити свої позиції на вітчизняному та світовому ринку, завоювати довіру численних клієнтів, ми не плануємо зупинятися на досягнутому. При створенні нових високотехнічних агрегатів для обробки ґрунтів наші інженери й конструктори враховують потреби аграрного ринку та застосовують новітні технології машинобудування. Ми докладаємо максимум зусиль для поліпшення виробництва, щоб вже завтра разом із нашими партнерами впевнено продовжити рух до кращого майбутнього!

Формула успіху по-українськи від компанії «Велес-Агро»!
У багатьох сучасників виникає питання: як компанії вдалося на тлі загального спаду виробництва не лише втриматися на плаву, але й продовжити рух уперед? Насправді, рецепт успіху простий. Він включає в себе відомі всім «інгредієнти»:

Широкий асортимент продукції
Компанією «Велес-Агро» налагоджено серійний випуск понад 150 найменувань агрегатів та комплектуючих до техніки вітчизняного та іноземного виробництва, що відповідають потребам сучасних господарств.

Нові матеріали й технології
Нашим технологам вдалося освоїти технологію лиття по випалюваній моделі, що зробило можливим використання суцільнолитих деталей при виробництві готової техніки. Особлива технологія обробки борвмісної сталі забезпечує значно більший ресурс дисків, що входять до конструкції ґрунтообробної техніки. Унікальні верстати з штучним інтелектом гарантують максимальну точність виточування деталей. В процесі кожна деталь та механізм проходять жорсткий контроль якості.

Модернізація виробництва й грамотна кадрова політика
Техніку для обробки ґрунту «Велес-Агро» збирають на сучасних виробничих лініях, оснащених за останнім словом техніки. Наша команда професіоналів своєчасно реагує на потреби ринку та бере на озброєння новітні тренди у світовому машинобудуванні. Такий підхід до справи дозволяє поставляти на ринок нові актуальні зразки техніки для обробки ґрунтів.

Постійне розширення географії поставок
Нам вдалося налагодити постачання продукції в країни Східної та Західної Європи, Азії, Африки. Крім того, ми постійно підтримуємо контакти з кращими вітчизняними та іноземними постачальниками матеріалів і комплектуючих. Це дає можливість запропонувати клієнтам дійсно якісну техніку за помірними цінами.

Стабільна конкурентоспроможність продукції ТОВ «Велес-Агро ЛТД.» базується на професійному підході до організації виробництва й лояльній політиці ціноутворення. Купити в нас деталі для техніки імпортного виробництва набагато дешевше, ніж доставляти в Україну оригінальні комплектуючі. Ми постійно оновлюємо асортимент продукції відповідно до потреб ринку, тому завжди готові запропонувати замовнику найбільш доцільний варіант для вирішення широкого спектра завдань! Всім клієнтам гарантована стабільна сервісна підтримка!

Новини компанії

Кредитування сільськогосподарської техніки від Велес Агро.

11.02.2020, 18:24

Обратный звонок
Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время