Запаси зернових в Україні на 1 липня перевищували 7 млн. Тонн – Держстат

ООО «Велес-Агро ЛТД.», засноване в 1996 році, всього через кілька років після розпаду СРСР і послідував за ним масового припинення діяльності багатьох індустріальних підприємств, органічно зайняло нішу, що утворилася на ринку машинобудування для АПК, почавши свою діяльність з виробництва запасних частин до грунтообробної техніки.

За минулі шістнадцять років Велес Агро постійного розвитку і вдосконалення підприємство зайняло заслужене місце серед провідних українських виробників грунтообробних машин і запчастин, а продукція отримала визнання якості, не тільки в Україні, а й за її межами.

На сьогоднішній день під маркою «velesagro» серійно випускаються зернові механічні сівалки, культиватори, в т. Ч. Міжрядні, сімейство дискових агрегатів і широкозахватних комплексів по суцільної передпосівної обробки грунту, а також традиційні відвальні плуги і глибокорозпушувачами. Спектр вироблюваних запасних частин до грунтообробної техніки вітчизняного та іноземного виробництва перевищує 150 найменувань. Географічна карта експортних поставок охоплює великий регіон від країн Азії, Східної та Західної Європи, Африки.

Технічна оснащеність виробництва заводу ВелесАгро, кваліфікований персонал, команда талановитих інженерів, ділові контакти з іноземними постачальниками дозволяють заводу своєчасно реагувати на поточні тренди і потреби агро-індустріального ринку, виконувати замовлення по виробництву нових зразків ґрунтообробної та посівної техніки. Освоєна технологія лиття по випалюваної моделі, яка дозволяє виготовляти деталі з мінімальними допусками на механічну обробку і використовувати суцільнолиті деталі у виробництві готової техніки. Завдяки впровадженню технології обробки високоміцних сталей, значно збільшений

Обратный звонок
Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время